O nás

Dnešní žiaci sú veľmi bystrí a všímaví. Ale aj nedočkaví a málo sústredení.

Som skúsená mentorka a konzultantka s 15 ročnou praxou v personálnom manažmente a sústredím sa na komplexný rozvoj žiakov. Pomáhame žiakom orientovať sa v školskom prostredí, emocionálne rásť a efektívne sa učiť. Prinášame riešenia, ktoré žiaci zbožňujú, so záujmom objavujú a v okamžiku ich aj skúšajú.

Úctivá komunikácia, zdravé sebavedomie, zdvorilosť, vytvorená rovnováha medzi školou a voľným časom je zrkadlom ich spokojnosti, úspechov a životných triumfov.

Naučme žiakov prezentovať ich myšlienky, rozprávať tvorivo a so záujmom, vnímať a rozlišovať autority, orientovať sa v riadení času, poznať funkčné vzorce na lepšie učenie, sústredenosť a trpezlivosť.

Rada si vypočujem, čo by ste chceli priniesť do Vašich škôl alebo dať svojim deťom pomocou našich kurzov. Už teraz som na ceste za Vami. 

 

Mgr. Elena Mravcová

Education Trainer

Čo o nás povedali rodičia?

Rada by som sa Vám poďakovala za komunikačný kurz, ktorý môj syn Šimon absolvoval. Od prvého dňa bol nadšený a vždy sa tešil na ďalšie stretnutia. Vždy sa cítil šťastný a v kolektíve detí uvoľnený, čo u neho nebýva samozrejmosťou. Ako veľa sa na kurze s Vami naučil sme si spolu s manželom uvedomili najmä po zhliadnutí video záznamov, ktoré ste nám zaslali. Urobilo na nás veľký dojem, keď sme sledovali Šimonkove prezentácie o jeho záujmoch a o vymyslenej planéte. Páčilo sa nám ako vedel s mikrofónom v ruke plynulo hovoriť a formulovať myšlienky. Ďakujeme a prajem Vám veľa úspechov.
Vlasta M.
Sárka, ktorá bola vždy z akéhokoľvek prejavu vo veľkom strese, je po vašom kurze oveľa sebavedomejšia. Dokonca sa už nehanbí ani vystupovať na školských predstaveniach, s čím si nevedeli rady ani pani učiteľky, ani my rodičia. Ďakujeme, Sárke ste veľmi pomohli.
Lucia B.
Pani Mravcová, ste profíčka. Náš málo sustredený Adam si obľúbil prácu s projektami a nemá už starosti, ako bude vyzerať pred ostatnými. Vie rozlíšiť stres od zodpovednosti za výkon a nebojí sa použiť ani humor. Máte za nás 1000 bodov.
Beáta S.
Naše dvojíčky Kubko a Matej sa perfektne zlepšili nielen v škole, ale začali sa krajšie rozprávať aj medzi sebou. Bolo pre nás prekvapením, ako veľa vedeli rozprávať na rôzne témy a koľko nových slov začali používať. Výborný kurz, určite doporučujem.
Peter P.
Výborné kurzy, mali sme na nich obidve deti, ktoré boli z nich nadšené. Práca s kamerou ich absolútne nadchla, ešte aj doma sa nahrávali a vymýšľali si rôzne témy. Kurzy veľa naučia, ale sú aj mimoriadne zábavné a tak sa deti dokážu naučiť množstvo zručností formou hier. Neverila som, že by moja Kristínka mohla pri rozprávaní gestikulovať, meniť intonáciu a klásť iným otázky. Sú to veľké pokroky, ďakujeme.
Zuzana L.
Náš Tomáško má ľahkú poruchu reči, často opakuje slová aj slabiky. Nikdy nechcel hovoriť, aby sa mu nikto nesmial. Na kurze sa osmelil a naučil sa pri prezentovaní používať prostriedky, ktoré mu jeho prejav uľahčia. Tiež si našiel kamarátov, s ktorými sú stále v kontakte, takže za nás veľké ÁNO a ďakujeme.
Kristína D.
Najlepší kurz ! Náš 13 ročný adhd Oliver často pri rozprávaní nevie čo sebou. Pri tabuli poskakuje a má problémy počúvať, čo sa ho učitelia pýtajú. Vy ste ho naučili toľko vecí, aby bol viac sústredený a pritom autentický, že si začal veriť a dokonca sám uznal z kamery, že sa musí viac kontrolovať, lebo je to viditeľné a nie vždy až také zábavné.. 🙂 Som dojatá a veľmi sa teším. Prajem veľa úspechov a my určite ešte prídeme.
Zuzka V.

Ukážky z kurzov